FR|NL

HERBICIDES
PEAK
Selectief herbicide voor de bestrijding van moeilijke dicotyle onkruiden in maïs in na-opkomst.

Voornaamste eigenschappen

  • Doeltreffend tegen vele dicotylen zoals kamille, varkensgras, zwaluwtong, perzikkruid, maar ook onkruiden zoals muur, herderstasje, knopkruid, ...
  • Versterkt uw onkruidbestrijdingsschema tegen haagwinde.
  • Zeer selectief voor de maïs.
  • Mengbaar met alle herbiciden, in alle programma’s.
  • Talrijke toepassingsmogelijkheden (2 tot 9 bladeren van de maïs).

Formulering

WG (Water dispergeerbaar granulaat) - bevattende 75% prosulfuron. Erk. Nr. 9813/B.

Toepassingswijzen

  • Alleen gebruikt, wordt PEAK® aanbevolen in menging met een niet-ionische uitvloeier (Trend 90*). Bij gebruik in een schema is het toevoegen van een uitvloeier niet meer nodig.
  • Het spuitvat voor 3/4 vullen met water. Vervolgens PEAK® toevoegen, het roersysteem in werking stellen, en het vat verder vullen met de andere producten.
  • Het is aangeraden om voldoende water te gebruiken (tussen 150 en 400 l/ha).
  • Om gemengde flora te bestrijden, zal PEAK® worden aanbevolen in combinatie met CALLISTO of CALARIS.
  • Spuiten op een droog gewas en bij voorkeur bij groeizaam weer. Optimale temperatuur van de toepassing : 15 tot 25°C. Voor een optimale resultaat, is het raadzaam om te behandelen onder een luchtvochtigheid hoger dan 70%.
  • Vermijd een toepassing op maïs welke zich in stress-toestand bevindt. Het is raadzaam om de behandelingen uit te voeren onder goede weersomstandigheden.
  • Het is aangeraden om het spuitvat, pomp en spuitboom schoon te maken na de behandeling met een specifiek product.
  • Bij mislukken van de maïsteelt na toepassing, kan er opnieuw maïs ingezaaid worden (4 weken wachten en ploegen voor het zaaien).
  • Het is echter af te raden bieten, spinazie, en luzerne in te zaaien in een veld dat het voorbije jaar behandeld werd met PEAK.

Maximale residulimiet (MRL)

  • Prosulfuron
    Gewassen Maximum residugehalte (mg/kg)
    Maïs 0,02*

* bepalingsgrens

Bijzondere gevaren en veiligheidsaanbevelingen

Xn, N
R22 - R50/53
S2-S13-S20/21-S23-S46-S35-S61



Uitleg etiket.

Bufferzone

Vermijd drift naar andere teelten en waterlopen.

Verpakking

100 g + maatbeker.

* Trend 90 : SL - bevattende 900 g/l isodecyl alcohol ethoxylaat. Erk. Nr. 9002/B. Gedeponeerd handelsmerk Du Pont de Nemours.
® is a registered trademark of a Syngenta Group Company
Het gebruik van deze site veronderstelt het aanvaarden van de "Termijnen en voorwaarden". De informatie vermeld op deze site geldt als indicatie, Syngenta Crop Protection NV is niet aansprakelijkheid voor evenutele fouten of onjuistheden. We verzoeken u om steeds aandachtig het etiket te lezen en de gebruiksvoorwaarden nauwkeurig op te volgen vooraleer het product toe te passen. Syngenta Crop Protection NV is ter beschikking voor bijkomende inlichtingen.

Specifieke Informatie
Zoek uw informatie per product, actieve stof, gewas of behandeling.

Om veiligheidsredenen voor u en uw medewerkers, en uit respect voor het milieu, is het uiterst belangrijk de veiligheidsmaatregelen te lezen en te respecteren.